Menu
Vyhledávání

Snubní prsteny

Nabízíme originální snubní prsteny tvořené přesně na míru. S výrobou prstenů máme více než 20-ti leté zkušenosti. Vaše snubní prsteny zdarma poryjeme, přibalíme krabičku a pošleme.

Veškeré zboží ze zlata se vyrábí v ryzosti 585/000, tedy 14 karátů a veškeré stříbro v ryzosti 925/000

Skrýt filtr

Materiál

Kámen

Cena

Snubní prsten VENUS (B+Ž+Č)

Snubní prsten VENUS (B+Ž+Č)

barevné zlato
12 300 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten VANESA (B+Ž+B)

Snubní prsten VANESA (B+Ž+B)

barevné zlato
18 600 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten DIANA  (Ž)

Snubní prsten DIANA (Ž)

žluté zlato
12 400 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten DORA  (B)

Snubní prsten DORA (B)

bílé zlato
12 700 Kč(cena za pár)
Snubní prsten EMILIA (Ž)

Snubní prsten EMILIA (Ž)

žluté zlato
12 400 Kč(cena za pár)
Snubní prsten ELIZABETH (B)

Snubní prsten ELIZABETH (B)

bílé zlato
12 700 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten CAROLINA  (Ž)

Snubní prsten CAROLINA (Ž)

žluté zlato
12 400 Kč(cena za pár)
Snubní prsten CASIA (B)

Snubní prsten CASIA (B)

bílé zlato
10 700 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten EVELINA  (B)

Snubní prsten EVELINA (B)

bílé zlato
15 200 Kč(cena za pár)
Snubní prsten YARA (B)

Snubní prsten YARA (B)

bílé zlato
15 200 Kč(cena za pár)
Snubní prsten VICTORIA (B)

Snubní prsten VICTORIA (B)

bílé zlato
15 200 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten CLAUDIA (Ž)

Snubní prsten CLAUDIA (Ž)

žluté zlato
9 000 Kč(cena za pár)
< 1 2 3 4 5 ... 27 >

Snubní prsteny

Nabízíme originální snubní prsteny tvořené přesně na míru. S výrobou prstenů máme více než 20-ti leté zkušenosti. Vaše snubní prsteny zdarma poryjeme, přibalíme krabičku a pošleme. Máme kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí. Omlouváme se za sníženou kvalitu fotek, vyfotit snubní prsteny kvůli jejich lesku není jednoduché. Ve skutečnosti nabízené snubní prsteny vypadají daleko lépe. Přijďte se přesvědčit, rádi vám s výběrem poradíme!

Snubní prsteny přesně dle Vašich představ!

Dostat snubní prsten je v životě jedna z nejkrásnějších věcí, a proto by podle toho měly snubní prsteny také vypadat. Vyrobíme Vám snubní prsteny na zakázku, přímo podle Vašich představ a požadavků.

Nabízíme Vám možnost, vybrat si snubní prsteny z různých materiálů, jako jsou: žluté zlato, stříbro, platina, bílé zlato. Nabízíme také snubní prsteny v různých barevných kombinacích a kombinacích zlato+stříbro. Snubní prsteny zkrášlujeme také drahými kameny a to buď brilianty, nebo zirkony. V naší nabídce si může z různých kategorií prstýnku: jednobarevné snubní prsteny, vícebarevné snubní prsteny, stříbrné snubní prsteny.

Snubní prsteny bývají z pravidla velmi podobné. Ženichův prsten bývá většinou bez kamene,nebo briliantu. Na rozdíl od toho, nevěstin prsten bývá posázen zirkony, nebo v luxusní verzi brilianty. V některých případech si ženich vybere prsten stejný, ale v širším provedení než nevěsta.Ne vždy se hodí tenký prsten na veliký a prst a naopak. Většinou manželé nosí své snubní prsteny pořád, a proto by se měli dobře rozhodnou, jak budou jejich snubní prsteny vypadat. Zda bude ženě sedět k ostatním prstýnkům na ruce, zda jim nebude zavazet při různých činnostech.

Nechte si vyrobit unikátní snubní prsteny

Rádi Vám s výběrem snubních prstenů poradíme tak, abyste byli maximálně spokojeni. U nás jsou každé snubní prsteny originály, rádi Vám vyhovíme ve všech vašich požadavcích, můžeme různě kombinovat vzory, materiály, můžeme také upravit tloušťku, váhu prstenů a tím také upravit cenu dle vašich možností. Také Vám jsme schopni vyrobit prsten dle náčrtu, či jiné předlohy.

Přijďte se podívat do naší kamenné prodejny ve Valašském Meziříčí, snubní prsteny ve skutečnosti vypadají daleko lépe než na fotkách.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím