V SOBOTU 19.9.2020 ZAVŘENO !!!!!  zavřít
Menu
Vyhledávání

Snubní prsteny

Nabízíme originální snubní prsteny tvořené přesně na míru. S výrobou prstenů máme více než 20-ti leté zkušenosti. Vaše snubní prsteny zdarma poryjeme, přibalíme krabičku a pošleme.

Veškeré zboží ze zlata se vyrábí v ryzosti 585/000, tedy 14 karátů a veškeré stříbro v ryzosti 925/000

Skrýt filtr

Materiál

Kámen

Cena

Zlatý snubní prsten CLEOPATRA (Ž)

Snubní prsten CLEOPATRA (Ž)

žluté zlato
15 300 Kč(cena za pár)
Snubní prsten VIOLETA (B)

Snubní prsten VIOLETA (B)

bílé zlato
17 800 Kč(cena za pár)
Snubní prsten YVONNE (B)

Snubní prsten YVONNE (B)

bílé zlato
17 800 Kč(cena za pár)
Snubní prsten NOEMI (B)

Snubní prsten NOEMI (B)

bílé zlato
20 200 Kč(cena za pár)
Snubní prsten NOEMI (Ž)

Snubní prsten NOEMI (Ž)

žluté zlato
19 700 Kč(cena za pár)
Snubní prsten OCTAVIA (B)

Snubní prsten OCTAVIA (B)

bílé zlato
29 400 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten OCTAVIA (Ž)

Snubní prsten OCTAVIA (Ž)

žluté zlato
28 100 Kč(cena za pár)
Snubní prsten BRISA (B)

Snubní prsten BRISA (B)

bílé zlato
26 900 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten BRISA (Ž)

Snubní prsten BRISA (Ž)

žluté zlato
25 700 Kč(cena za pár)
Snubní prsten CINTIA (B)

Snubní prsten CINTIA (B)

bílé zlato
20 600 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten CINTIA (Ž)

Snubní prsten CINTIA (Ž)

žluté zlato
19 800 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten FÁTIMA (Ž+B)

Snubní prsten FÁTIMA (Ž+B)

barevné zlato
24 600 Kč(cena za pár)
< 1 2 3 4 5 6 ... 27 >

Snubní prsteny

Nabízíme originální snubní prsteny tvořené přesně na míru. S výrobou prstenů máme více než 20-ti leté zkušenosti. Vaše snubní prsteny zdarma poryjeme, přibalíme krabičku a pošleme. Máme kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí. Omlouváme se za sníženou kvalitu fotek, vyfotit snubní prsteny kvůli jejich lesku není jednoduché. Ve skutečnosti nabízené snubní prsteny vypadají daleko lépe. Přijďte se přesvědčit, rádi vám s výběrem poradíme!

Snubní prsteny přesně dle Vašich představ!

Dostat snubní prsten je v životě jedna z nejkrásnějších věcí, a proto by podle toho měly snubní prsteny také vypadat. Vyrobíme Vám snubní prsteny na zakázku, přímo podle Vašich představ a požadavků.

Nabízíme Vám možnost, vybrat si snubní prsteny z různých materiálů, jako jsou: žluté zlato, stříbro, platina, bílé zlato. Nabízíme také snubní prsteny v různých barevných kombinacích a kombinacích zlato+stříbro. Snubní prsteny zkrášlujeme také drahými kameny a to buď brilianty, nebo zirkony. V naší nabídce si může z různých kategorií prstýnku: jednobarevné snubní prsteny, vícebarevné snubní prsteny, stříbrné snubní prsteny.

Snubní prsteny bývají z pravidla velmi podobné. Ženichův prsten bývá většinou bez kamene,nebo briliantu. Na rozdíl od toho, nevěstin prsten bývá posázen zirkony, nebo v luxusní verzi brilianty. V některých případech si ženich vybere prsten stejný, ale v širším provedení než nevěsta.Ne vždy se hodí tenký prsten na veliký a prst a naopak. Většinou manželé nosí své snubní prsteny pořád, a proto by se měli dobře rozhodnou, jak budou jejich snubní prsteny vypadat. Zda bude ženě sedět k ostatním prstýnkům na ruce, zda jim nebude zavazet při různých činnostech.

Nechte si vyrobit unikátní snubní prsteny

Rádi Vám s výběrem snubních prstenů poradíme tak, abyste byli maximálně spokojeni. U nás jsou každé snubní prsteny originály, rádi Vám vyhovíme ve všech vašich požadavcích, můžeme různě kombinovat vzory, materiály, můžeme také upravit tloušťku, váhu prstenů a tím také upravit cenu dle vašich možností. Také Vám jsme schopni vyrobit prsten dle náčrtu, či jiné předlohy.

Přijďte se podívat do naší kamenné prodejny ve Valašském Meziříčí, snubní prsteny ve skutečnosti vypadají daleko lépe než na fotkách.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím