Menu
Vyhledávání

Snubní prsteny

Nabízíme originální snubní prsteny tvořené přesně na míru. S výrobou prstenů máme více než 20-ti leté zkušenosti. Vaše snubní prsteny zdarma poryjeme, přibalíme krabičku a pošleme.

Veškeré zboží ze zlata se vyrábí v ryzosti 585/000, tedy 14 karátů a veškeré stříbro v ryzosti 925/000

Skrýt filtr

Materiál

Kámen

Cena

Snubní prsten RENEE (B)

Snubní prsten RENEE (B)

bílé zlato
20 000 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten RENEE (Ž)

Snubní prsten RENEE (Ž)

žluté zlato
19 100 Kč(cena za pár)
Snubní prsten REINA (B)

Snubní prsten REINA (B)

bílé zlato
19 300 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten REINA (Z)

Snubní prsten REINA (Ž)

žluté zlato
18 500 Kč(cena za pár)
Snubní prsten SELENA (B)

Snubní prsten SELENA (B)

bílé zlato
26 900 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten SELENA (Ž)

Snubní prsten SELENA (Ž)

žluté zlato
25 700 Kč(cena za pár)
Snubní prsten ZARINA (B)

Snubní prsten ZARINA (B)

bílé zlato
25 100 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten ZARINA (Ž)

Snubní prsten ZARINA (Ž)

žluté zlato
24 000 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten ILANA (B+Č+B)

Snubní prsten ILANA(B+Č+B)

barevné zlato
33 500 Kč(cena za pár)
Snubní prsten NURIA (B)

Snubní prsten NURIA (B)

bílé zlato
28 700 Kč(cena za pár)
Zlatý snubní prsten NURIA (Ž)

Snubní prsten NURIA (Ž)

žluté zlato
27 400 Kč(cena za pár)
Snubní prsten JOANA(Ž+B)

Snubní prsten JOANA(Ž+B)

barevné zlato
35 000 Kč(cena za pár)
< 1 ... 3 4 5 6 7 ... 27 >

Snubní prsteny

Nabízíme originální snubní prsteny tvořené přesně na míru. S výrobou prstenů máme více než 20-ti leté zkušenosti. Vaše snubní prsteny zdarma poryjeme, přibalíme krabičku a pošleme. Máme kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí. Omlouváme se za sníženou kvalitu fotek, vyfotit snubní prsteny kvůli jejich lesku není jednoduché. Ve skutečnosti nabízené snubní prsteny vypadají daleko lépe. Přijďte se přesvědčit, rádi vám s výběrem poradíme!

Snubní prsteny přesně dle Vašich představ!

Dostat snubní prsten je v životě jedna z nejkrásnějších věcí, a proto by podle toho měly snubní prsteny také vypadat. Vyrobíme Vám snubní prsteny na zakázku, přímo podle Vašich představ a požadavků.

Nabízíme Vám možnost, vybrat si snubní prsteny z různých materiálů, jako jsou: žluté zlato, stříbro, platina, bílé zlato. Nabízíme také snubní prsteny v různých barevných kombinacích a kombinacích zlato+stříbro. Snubní prsteny zkrášlujeme také drahými kameny a to buď brilianty, nebo zirkony. V naší nabídce si může z různých kategorií prstýnku: jednobarevné snubní prsteny, vícebarevné snubní prsteny, stříbrné snubní prsteny.

Snubní prsteny bývají z pravidla velmi podobné. Ženichův prsten bývá většinou bez kamene,nebo briliantu. Na rozdíl od toho, nevěstin prsten bývá posázen zirkony, nebo v luxusní verzi brilianty. V některých případech si ženich vybere prsten stejný, ale v širším provedení než nevěsta.Ne vždy se hodí tenký prsten na veliký a prst a naopak. Většinou manželé nosí své snubní prsteny pořád, a proto by se měli dobře rozhodnou, jak budou jejich snubní prsteny vypadat. Zda bude ženě sedět k ostatním prstýnkům na ruce, zda jim nebude zavazet při různých činnostech.

Nechte si vyrobit unikátní snubní prsteny

Rádi Vám s výběrem snubních prstenů poradíme tak, abyste byli maximálně spokojeni. U nás jsou každé snubní prsteny originály, rádi Vám vyhovíme ve všech vašich požadavcích, můžeme různě kombinovat vzory, materiály, můžeme také upravit tloušťku, váhu prstenů a tím také upravit cenu dle vašich možností. Také Vám jsme schopni vyrobit prsten dle náčrtu, či jiné předlohy.

Přijďte se podívat do naší kamenné prodejny ve Valašském Meziříčí, snubní prsteny ve skutečnosti vypadají daleko lépe než na fotkách.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím